Naujienos

Šiaulių LEZ bendrovės RD Signs sėkmė ES rinkose

27 sausio, 2020

Lietuvių kompanija “RD Signs”, kurios specializacija šviesdėžės, tūrinės raidės, degalinių apipavidalinimas, interjero sprendimai bei nestandartiniai produktai, Europos Sąjungos rinkoje sėkmingai dirba su garsiais prekės ženklais Renault, Volvo, Ferrari, Maserati, Skoda, McDonald’s, Subway, H&M, G-STAR, Shell, Esso. Bendrovė Lietuvoje, Šiaulių LEZ’e, ką tik užbaigė naujos gamyklos statybas, kurioje įrengtos 6,000 m2gamybinio ploto patalpos su pažangiausiomis technologijomis.

“RD Signs” specializavosi vizualinės reklamos gamyboje ir dirbo vienose patalpose. Augant klientų skaičiui, jų poreikiams bei apimtims, buvo nuspręsta statyti antrą modernesnę gamyklą. Investuota ~4 mln. Eur, iš kurių ~3,0 mln. Eur skirti pastato statybai, ~1 mln. Eur – įrangai bei jos integravimui į bendrą sistemą. Gamykloje buvo apjungtos/integruotos ERP/CRM sistemos su naujausiomis CNC frezavimo, pjovimo, lankstymo staklėmis bei suvirinimo/surinkimo centrais.

Kompanijos RD Signs vadovas A. Butkevičius džiaugiasi inovatyviomis gamybos valdymo sistemomis, padedančiomis kontroliuoti visą gamybos procesą nuo užsakymo gavimo iki pilno įvykdymo. Sistemos yra kompiuterizuotos, todėl bet kuriuo metu atsakingi asmenys gali matyti, kurioje gamybos stadijoje yra tam tikri užsakymai. Bendrovėje įdiegta itin griežta kokybės kontrolės sistema, yra laikomasi aukščiausių gamybos standartų.

Gamykla “RD Signs” yra pasirengusi pagaminti didelį kiekį reklaminių iškabų per ypač trumpą laiką, – tai yra viena iš svarbiausių bendrovės stiprybių. Be reklaminių iškabų, “RD Signs” save pozicionuoja ir kaip aliuminio lakštų profilių apdirbimo įmonę. Šios paslaugos reikalingos mažesnėms bendrovėms, neturinčioms pakankamai sudėtingų mechanizmų ar specialių staklių, tačiau gaminančioms specifinius produktus.

Bendrovė “RD Signs” nuolat dirba su dizaineriais ir jų klientais, kuriems reikalingi nestandartiniai eksterjero/interjero sprendimai. Kaip pavyzdį galima paminėti tokius prekės ženklus, kaip “Skoda” ar “Renault”. Pirmiausia yra aptariamas bendras prekės ženklo patalpų ir dizaino konceptas. Tuomet gaminamos nestandartinės konstrukcijos bei vienetiniai dizaino elementai. Žinia, automobilių salonai atveria duris skirtinguose miestuose ir šalyse, tačiau “RD Signs” konstruktorių ir gamybos specialistų komanda geba įgyvendinti sudėtingiausius užsakymus.

“RD Signs” šūkis yra padaryti Europos įmonių idėjas matomas. Per savaitę profesionali darbuotojų komanda suvaldo 100 – 150 technologiškai skirtingų projektų bei 1000 – 5000 kitų gaminių, taip pat gamina įvairius nestandartinius produktus iš aliuminio lakštų/profilių. “Puikus, atviras naujovėms kolektyvas, aukštos kokybės gaminiai, sąžiningas bendradarbiavimas su klientais, – tai “RD Signs” esminiai darbo principai, kurių dėka kompanija sėkmingai vykdo plėtrą užsienyje, – pabrėžia “RD Signs” vadovas A. Butkevičius.

Pagrindinius užsakymus gamykla gauna iš nuolatinių klientų įvairiose Europos šalyse, pradedant Lenkija ar Vokietija, baigiant Kanada ar net Afrikos žemyno valstybėmis. Pastaruoju metu stiprinamos pozicijos siekiant sukurti nuolatinius pardavimų kanalus Didžiojoje Britanijoje, JAV.

Paklaustas, kurį mėnesį planuojamas naujosios “RD Signs” gamyklos atidarymas, nors pastaroji oficialiai jau vykdo veiklą, direktorius A. Butkevičius atsako: “Balandžio viduryje. Norime suorganizuoti tikrą “Grand Opening”!

Gražaus atidarymo ir sėkmingos plėtros į naujas rinkas!