Pagrindiniai sektoriai

Investment Partner ypatingą dėmesį skiria ir mato potencialias užsienio investicijų galimybes šiuose gamybos sektoriuose, kuriuose Lietuva turi daugiausiai galimybių ir žinių, pagrįstų šalies konkurenciniais pranašumais.

INŽINERIJA IR METALŲ DIRBIMAS
Inžinerija ir metalo apdirbimas istoriškai buvo vienas iš pirmaujančių pramonės sektorių Lietuvoje. Šiais laikais ji tapo labai konkurencinga, novatoriška ir produktyvia pramone.
TRANSPORTAS IR LAIKYMAS
Dėl geografinių pranašumų, kurie yra vartai tarp Skandinavijos, Centrinės Europos ir Rytų Europos, logistika visada buvo prioritetinė sritis Lietuvoje.
MAISTO APDIRBIMAS
Maisto ir gėrimų gamybos sektoriai suteikia visas galimybes investuotojams, įskaitant tvirtą tiekimo grandinę ir aukštos kokybės standartus. Vietiniai gamintojai gali veiksmingai sekti produktų kokybę, suteikdami galimybę vartotojams ieškoti šviežių ir natūralių maisto produktų.
SVEIKATOS PRIEŽIŪRA
Sveikatos priežiūros sritis turi didžiulį potencialą dėl aukštos kvalifikacijos darbo jėgos, žemų sąnaudų ir gerų paslaugų derinio.
BIOMEDICINA
Mūsų biomedicinos sektorius apjungia stiprius mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgumus, nusistovėjusią gamybos infrastruktūrą, geografinį ir kultūrinį artumą prie rytų ir vakarų rinkų. Mes eksportuojame savo produktus visame pasaulyje.
BALDAI
Pramonės sėkmė slypi dideliems miškų ištekliams palankiai derant su strategine padėtimi ir ekonomiškai efektyvia darbo jėga. Be to, Vyriausybės politika, kuria siekiama tvarios miškininkystės plėtros, palaiko šalies pramonę.
AUTOMOBILIAI
Automobilių gamyba Lietuvoje šiuo metu yra viena palankiausių sąlygų augimui. Turtingas šalies inžinerijos tradicijas sustiprino neseniai atvykę pagrindiniai pramonės žaidėjai. Vis dėlto rinka toli gražu nėra prisotinta, o tai reiškia inžinerinių talentų gausą, labai konkurencingas išlaidas ir greitą mastą.
PLASTIKAS
Pramonės ekosistemą stiprina mūsų talentų fondo, vietos ir mokesčių aplinkos derinys. Šiame sektoriuje siūlomos standžios ir lanksčios plastikinės pakuotės, plastikiniai komponentai ir gumos gaminiai, fleksografinė spauda ir pakavimo medžiagos atspindintys gaminiai, automobilių priedai.
ELEKTRONIKA
Elektronikos sektorių sudaro laidų sistemos ir elektromechaniniai gaminiai, elektros energijos paskirstymas, įvairios elektrinės valdymo sistemos ir elektrinė šildymo įranga. Sektorius vystosi ir pereina į labai konkurencingą, novatorišką ir produktyvią pramonę.