Apie mus

Siūlome patarimus, kokias galimybes mūsų šalis gali suteikti jūsų verslui.

„Progresyvūs verslo sprendimai“ (PBS) yra iniciatyvi konsultacinė įmonė, suburta iš patyrusių inžinerijos pramonės vadovų. PBS įsikūrusi 2006 metais, įsitraukia į kitų gamybinių įmonių operatyvinę bei gamybinę veiklas, tobulinant jų procesus, eksportą bei taikant pramonės 4.0 sprendimus. Šiai dienai PBS aktyviai dalyvauja daugiau negu 200 įmonių veikloje Baltijos šalyse. Įmonė atstovauja ir kartu dirba su pasaulinias pramonės sprendimų lyderiais, kurdami gamybinų įmonių tinklą, kuris padeda kurti sinergiją bei pridėtinę vertę klientams.

„Eika“ yra viena iš 5 didžiausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje, rinkoje veikianti jau daugiau nei 20 metų. „Eika“ įmonių grupė vykdo apdovanojimus pelniusius ir tarptautiniu mastu pripažintus nekilnojamojo turto vystymo, pastatų priežiūros, statybos ir turto valdymo procesus. Įmonė pelnė 6 „Euromoney“ apdovanojimus ir buvo pripažinta geriausia nekilnojamojo turto vystytoja Lietuvoje. Šiandien „Eika“ įmonių grupei priklauso daugiau nei 66 000 m2 komercinės erdvės, o jos pastatytų gyvenamųjų, komercinių ir pramoninių patalpų plotas sudaro daugiau nei 270 000 m2.

„Eika“ ir „PBS“ suvienijo jėgas bei įkūrė „Investment Partner“

„Eika“ ir „PBS“ suvienijo jėgas bei įkūrė „Investment Partner“, siekdami tapti dviejų laisvųjų ekonominių zonų operatoriais Lietuvoje.

 

 

„Investment Partner“ šiuo metu atsakinga už 3 pagrindines pramonines zonas – Šiaulių laisvąją ekonominę zoną, Kėdainių laisvąją ekonominę zoną ir Vilniaus industrinį parką, kur kiekvienas potencialus investuotojas gali atrasti žemės plotą, atitinkantį jo poreikius.

BENDRADARBIAVIMAS YRA PAGRINDAS SĖKMEI
Kiekvienas investicinis projektas prasideda bendradarbiaujant. Įtraukdami jūsų darbuotojus, siekiame, kad visi siūlomi patobulinimai turėtų išliekamąją vertę ir būtų nuoseklūs. Jūsų patirtis ir atsiliepimai viso proceso metu leis nuodugniau suprasti jūsų verslą ir iššūkius.