Šiaulių LEZ naujas investuotojas

Odontologinių produktų gamybos bendrovė UAB „Medicinos linija“ pasirašė sutartį dėl 1,5 ha nuomos Šiaulių LEZ. Projektą planuojama pradėti įgyvendinti 2018 metų 3 ketvirtį, o veiklos pradžia naujame pastate planuojama 2019 metų 2 ketvirtį.

Planuojama statyti apie 2.500 kv.m. inovatyvų gamybinį pastatą, kuriame bus įrengta 100 kv.m. laboratorija ir apie 300 kv.m. – itin aukštų kokybinių švaros parametrų patalpos su kontroliuojamu mikroklimatu. Investicijos sudarys apie 2,5 mln. EUR. Bus sukurta 14 darbo vietų.

„Medicinos linija“ – lietuviško kapitalo įmonė, sėkmingai keletą dešimtmečių veikianti medicinos sektoriuje, kurianti inovatyvius odontologijai skirtus produktus, savo sektoriuje pirmaujanti Rytų Europoje ir 93 proc. visos pagamintos produkciją eksportuojanti į daugiau kaip 80 šalių. Produktai – šviesoje kietėjantys kompozitai, cementai, pagalbinės priemonės dantų gydymui ir restauravimui.

Naujausios žinios

Vokietijos kompanija „Bär Cargolift“ investuoja Šiaulių LEZ’e
2019-12-02
Vokietijos kompanija „Bär Cargolift“ statys naują gamyklą Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje, kur gamins automobilinius krovinių liftus. Tikimasi įkurti ekonomiškiausiai veikiančią gamyklą visoje automobilių krovinių liftų srityje ir joje 3 metų bėgyje įdarbinti apie 50 darbuotojų.
Galimybė investuotojams pradėti veiklą po 6 mėnesių
2019-11-25
„Investment partner“ investuotojams siūlo galimybę Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje įsikurti viso labo per 6 mėnesius. Yra suformuotas 1,8 hektaro sklypas, su galimybe jį plėsti iki 3 hektarų, gautas statybos leidimas, ...
Viceministro M. Skuodžio vizitas Šiaulių LEZ
2019-11-23
Lapkričio 22 dieną Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje lankėsi viceministras Marius Skuodis, Ekonomikos ir Inovacijų ministerijos ir “Investuok Lietuvoje” atstovai. Vizito metu garbingus svečius lydėjo Šiaulių LEZ direktorius Artūras Klangauskas. Susitikimo ...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.