Viceministro M. Skuodžio vizitas Šiaulių LEZ

Lapkričio 22 dieną Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje lankėsi viceministras Marius Skuodis, Ekonomikos ir Inovacijų ministerijos ir “Investuok Lietuvoje” atstovai. Vizito metu garbingus svečius lydėjo Šiaulių LEZ direktorius Artūras Klangauskas.

Susitikimo tikslas – susipažinti su bendrąja Šiaulių ekonomine padėtimi, Šiaulių LEZ esama situacija, bei kartu su savivaldybe vykdomų infrastruktūros projektų rezultatų. Vizito metu aptartos plėtros galimybės, jiems reikalingi projektai bei finansavimo galimybės, užtikrinančios spartesnį LEZ augimą. Viceministras M. Skuodis ir svečiai aplankė pirmąją Šiaulių LEZ įmonę “RD Signs”, kuri šiuo metu baigia įsikūrimo darbus ir netrukus planuoja pradėti savo veiklą. Viceministrui buvo pristatyta ne tik įprasta įmonės veikla, bet ir kompanijos naujas gaminys – žiedinių lenktynių simuliatorius. Jau ne vienas toks produktas yra parduotas užsienio šalyse.

Viceministras M. Skuodis susipažino su Savivaldybės vykdoma Šiaulių oro uosto plėtra bei turėjo galimybę įvertinti suinteresuotų šalių bendradarbiavimo galimybes.

Džiaugiamės nuosekliu ir duodančių puikių rezultatų Lietuvoje veikiančių Ministerijų, “Investuok Lietuvoje”, Šiaulių miesto savivaldybės bei Šiaulių LEZ bendradarbiavimu.

Naujausios žinios

Kėdainių LEZ projektas “Smartparkas LT”
2020-05-08
UAB „Kėdainių laisvoji ekonominė zona“ pradėjo įgyvendinti projektą pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 01.2.1-LVPA-V-830 „SmartParkas LT“ UAB „Kėdainių laisvoji ekonominė zona“ pradėjo įgyvendinti projektą „Kėdainių ...
Šiaulių LEZ projektas “SmartParkas LT”
2020-04-29
UAB „Šiaulių laisvoji ekonominė zona“ pradėjo įgyvendinti antrą projektą pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 01.2.1-LVPA-V-830 „SmartParkas LT“ UAB „Šiaulių laisvoji ekonominė zona“ pradėjo įgyvendinti projektą ...
Šiaulių LEZ bendrovės RD Signs sėkmė ES rinkose
2020-01-27
Lietuvių kompanija “RD Signs”, kurios specializacija šviesdėžės, tūrinės raidės, degalinių apipavidalinimas, interjero sprendimai bei nestandartiniai produktai, Europos Sąjungos rinkoje sėkmingai dirba su garsiais prekės ženklais Renault, Volvo, Ferrari, Maserati, Skoda, ...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.