Viceministro M. Skuodžio vizitas Šiaulių LEZ

Lapkričio 22 dieną Šiaulių laisvojoje ekonominėje zonoje lankėsi viceministras Marius Skuodis, Ekonomikos ir Inovacijų ministerijos ir “Investuok Lietuvoje” atstovai. Vizito metu garbingus svečius lydėjo Šiaulių LEZ direktorius Artūras Klangauskas.

Susitikimo tikslas – susipažinti su bendrąja Šiaulių ekonomine padėtimi, Šiaulių LEZ esama situacija, bei kartu su savivaldybe vykdomų infrastruktūros projektų rezultatų. Vizito metu aptartos plėtros galimybės, jiems reikalingi projektai bei finansavimo galimybės, užtikrinančios spartesnį LEZ augimą. Viceministras M. Skuodis ir svečiai aplankė pirmąją Šiaulių LEZ įmonę “RD Signs”, kuri šiuo metu baigia įsikūrimo darbus ir netrukus planuoja pradėti savo veiklą. Viceministrui buvo pristatyta ne tik įprasta įmonės veikla, bet ir kompanijos naujas gaminys – žiedinių lenktynių simuliatorius. Jau ne vienas toks produktas yra parduotas užsienio šalyse.

Viceministras M. Skuodis susipažino su Savivaldybės vykdoma Šiaulių oro uosto plėtra bei turėjo galimybę įvertinti suinteresuotų šalių bendradarbiavimo galimybes.

Džiaugiamės nuosekliu ir duodančių puikių rezultatų Lietuvoje veikiančių Ministerijų, “Investuok Lietuvoje”, Šiaulių miesto savivaldybės bei Šiaulių LEZ bendradarbiavimu.

Naujausios žinios

Investicijų galimybės Lietuvoje
2020-11-23
Pasaulinė pandemija dideliam skaičiui Europos ir Lietuvos kompanijų sutrikdė plėtros planus.  Kita vertus, net prasidėjus antrajai pandemijos bangai Lietuva pozicionuojama kaip viena mažiausiai nuo Covid-19 nukentėjusių valstybių Europos Sąjungoje. Analizuojant ...
Inovatyviausių Kėdainių krašto verslininkų apdovanojimai
2020-11-16
Lapkričio 13 d. Kėdainių rajono savivaldybės iniciatyva įvyko virtualūs Inovatyviausių Kėdainių krašto verslininkų apdovanojimai. Kiekvienais metais Kėdainių rajono savivaldybė apdovanoja verslus, daugiausia nusipelniusius šio regiono plėtrai, naujų darbo vietų kūrimui ...
Konferencija „Making Industry 4.0 Real“
2020-11-06
Lietuvos gamyba dar kartą parodė atsparumą krizėms! Remiantis Lietuvos Statistikos departamento duomenimis, Lietuvos pramonė greitai atsigauna, o gamybos apimtys yra didesnės nei 2019 m. 2020 m. sausio – rugsėjo mėnesiais ...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.