Vadovų komanda

Vadovų komanda

LEZ vadovų komandą sudaro dvi rinkos lyderės – „PBS“ ir „EIKA“.

„Progresyvūs verslo sprendimai“ yra jauna ir iniciatyvi konsultacinė įmonė, suburta patyrusių inžinerijos pramonės atstovų. Nors įmonė įkurta tik 2006 m., ji savo klientams padėjo iš ES struktūrinių fondų gauti didesnę nei 15 mln. EUR paramą.  Šiuo metu „PBS“ verslo vystymo ir plėtros klausimais aktyviai konsultuoja daugiau nei 60 įmonių. Be anksčiau minėtų paslaugų, „PBS“ taip pat konsultuoja tiekimo grandinės optimizacijos, įrangos įsigijimo, turtiniais, verslo strategijų įsisavinimo ir kitais esminiais gamybos procesų klausimais.

„Eika“ yra viena iš 5 didžiausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje, rinkoje veikianti jau daugiau nei 20 metų. „Eika“ įmonių grupė vykdo apdovanojimus pelniusius ir tarptautiniu mastu pripažintus nekilnojamojo turto vystymo, pastatų priežiūros, statybos ir turto valdymo procesus. Įmonė pelnė 6 „Euromoney“ apdovanojimus ir buvo pripažinta geriausia nekilnojamojo turto vystytoja Lietuvoje.  Šiandien „Eika“ įmonių grupei priklauso daugiau nei 66 000 m2 komercinės erdvės, o jos pastatytų gyvenamųjų, komercinių ir pramoninių patalpų plotas sudaro daugiau nei 270 000 m2.

„Investment partner“

 

2014 m. „Eika“ ir „PBS“ suvienijo jėgas tam, kad įkurtų pirmąją laisvąją ekonominę zoną Kėdainiuose, ir nuo to laiko, pasivadinusios „Investment Partner“, teikia paramą investuotojams, siekiantiems plėsti savo veiklą Lietuvoje.

„Investment Partner“ šiuo metu atsakinga už 3 pagrindines pramonines zonas – Šiaulių laisvąją ekonominę zoną, Kėdainių laisvąją ekonominę zoną ir Vilniaus industrinį parką, kur kiekvienas potencialus investuotojas gali atrasti žemės plotelį, atitinkantį jo poreikius.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.