Apie mus

Apie mus

LEZ vadovų komandą sudaro dvi rinkos lyderės – „PBS“ ir „EIKA“.

„Progresyvūs verslo sprendimai“ (PBS) yra iniciatyvi konsultacinė įmonė, suburta iš patyrusių inžinerijos pramonės vadovų. Įkurta 2006 metais, įmonė yra įtraukta į kitų gamybinių įmonių operatyvinę bei gamybinę veiklas, tobulinant jų procesus, eksportą bei taikant pramonės 4.0 sprendimus. Šiai dienai PBS aktyviai dalyvauja daugiau negu 200 įmonių veikoje Baltijos šalyse. Įmonė atstovauja ir kartu dirba su pasaulinias pramonės sprendimų lyderiais, kurdami gamybinų įmonių tinklą, kuris padeda kurti sinergiją bei pridėtinę vertę klientams.

„Eika“ yra viena iš 5 didžiausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje, rinkoje veikianti jau daugiau nei 20 metų. „Eika“ įmonių grupė vykdo apdovanojimus pelniusius ir tarptautiniu mastu pripažintus nekilnojamojo turto vystymo, pastatų priežiūros, statybos ir turto valdymo procesus. Įmonė pelnė 6 „Euromoney“ apdovanojimus ir buvo pripažinta geriausia nekilnojamojo turto vystytoja Lietuvoje.  Šiandien „Eika“ įmonių grupei priklauso daugiau nei 66 000 m2 komercinės erdvės, o jos pastatytų gyvenamųjų, komercinių ir pramoninių patalpų plotas sudaro daugiau nei 270 000 m2.

„Investment partner“

„Eika“ ir „PBS“ suvienijo jėgas bei įkūrė „Investment Partner“, kad taptų dviejų laisvųjų ekonominių zonų operatoriais Lietuvoje. Mes ir mūsų profesionali komanda esame pasiruošę padėti investuotojams plėsti savo verslus mūsų ekonominėse zonose.

„Investment Partner“ šiuo metu atsakinga už 3 pagrindines pramonines zonas – Šiaulių laisvąją ekonominę zoną, Kėdainių laisvąją ekonominę zoną ir Vilniaus industrinį parką, kur kiekvienas potencialus investuotojas gali atrasti žemės plotą, atitinkantį jo poreikius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.