Apdovanotos net 2 Kėdainių LEZ įmonės

Kiekvienais metais antrą lapkričio penktadienį švenčiama Verslo diena, kurios metu Kėdainių rajono savivaldybė pagerbia ir apdovanoja Kėdainių verslininkus, labiausiai savo darbais pasitarnavusius šiam kraštui. Net 2 apdovanojimus gavo Kėdainių laisvosios ekonominės zonos bendrovių atstovai. Tai reikšmingas įvertinimas, skatinantis dar sėkmingiau vykdyti plėtrą ir vystyti inovatyvios gamybos procesus.

Pirmasis apdovanojimas – Kėdainių laisvosios ekonominės zonos direktoriui už aktyvų ir nuoseklų darbą pritraukiant investicijas į Kėdainių rajoną. Šiuo metu čia veikia skystųjų trąšų gamintoja “IKAR”, kanapių pluošto perdirbimo gamykla “Natūralus pluoštas” ir krematoriumas. Kėdainių ekonominė zona gali didžiuotis neįtikėtinu pastarųjų metų proveržiu, sėkmingai pritrauktomis investicijomis bei lietuviško ir užsienio kapitalo kompanijų susidomėjimu.

2020 metais darbą planuoja pradėti ukrainiečių kompanija “Kormotech”, tieksianti šunų ir kačių ėdalą bei dujų gamybos įmonė “AGA”. Skelbiama, kad nuo 2020 m. pastaroji bendrovė keičia savo prekės ženklą iš “AGA” į “Linde”.

Bendrovė “Natūralus pluoštas” buvo apdovanota už tekstilinių kanapių pluošto gamybą. Akcentuota, jog gamybos procesai įmonėje vyksta be atliekų, tausojant gamtą, todėl kompanija įvertinta už švarios aplinkos kūrimą.

Siuvimo įmonė „Jugunda“ buvo pagerbta už 25 metus vystomą veiklą. Bendrovės direktorius Vaidotas Gargasas atsiėmė apdovanojimą už ilgametį vadovavimą. Produkcija eksportuojama į Skandinavijos šalis ir turi nuolatinius klientus, vertinančius kompanijos darbų kokybę.

UAB „LTP TEXDAN“, 2019 metais švenčianti veiklos dvidešimtmetį, pelnė apdovanojimą už verslo plėtrą. Bendrovė skyrė reikšmingas investicijas gamybai, sukūrė naujų darbo vietų bei toliau rūpinasi personalo darbo sąlygų gerinimu.

Lilija Liutkevičienė, Piliamonte įkūrusi modernią sūrinę  pelnė savivaldybės įvertinimą už verslo kūrimą kaime bei jam skirtas investicijas. Moteris gamina sūrius pagal autentiškus receptus būtent iš Kėdainių rajono ūkininkų karvių pieno, palaikydama vietinius tiekėjus.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai paskelbė konkurso „Sukurta Kėdainių rajone“ laimėtoją – UAB „Šlapaberžės konditerija“, kurioje kepami išskirtinio skonio šakočiai.

Iškilmingame renginyje dalyvavo Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius, Seimo narys Darius Kaminskas ir kiti verslo ir savivaldos organizacijų atstovai.

Džiugu, kad Kėdainių regiono verslininkai aktyviai vysto sėkmingus verslus, diegia sistemas švariai aplinkai išsaugoti ir kuria naujas darbo vietas vietos gyventojams.

Naujausios žinios

Kėdainių LEZ projektas “Smartparkas LT”
2020-05-08
UAB „Kėdainių laisvoji ekonominė zona“ pradėjo įgyvendinti projektą pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 01.2.1-LVPA-V-830 „SmartParkas LT“ UAB „Kėdainių laisvoji ekonominė zona“ pradėjo įgyvendinti projektą „Kėdainių ...
Šiaulių LEZ projektas “SmartParkas LT”
2020-04-29
UAB „Šiaulių laisvoji ekonominė zona“ pradėjo įgyvendinti antrą projektą pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 01.2.1-LVPA-V-830 „SmartParkas LT“ UAB „Šiaulių laisvoji ekonominė zona“ pradėjo įgyvendinti projektą ...
Šiaulių LEZ bendrovės RD Signs sėkmė ES rinkose
2020-01-27
Lietuvių kompanija “RD Signs”, kurios specializacija šviesdėžės, tūrinės raidės, degalinių apipavidalinimas, interjero sprendimai bei nestandartiniai produktai, Europos Sąjungos rinkoje sėkmingai dirba su garsiais prekės ženklais Renault, Volvo, Ferrari, Maserati, Skoda, ...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.